Comarch erp optima jpk

wdrożenie systemu informatycznego a koszty

Program do fakturowania umożliwia wystawianie różnego typie dokumentów rozliczeniowych w środek szybki, popularny i uporządkowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury jest bajecznie przystępny w obsłudze. Dzięki niemu można wystawić teksty w jakiejś walucie.

Aplikacja obecna istnieje w sumy zsynchronizowana z drugimi modułami systemu firmy Comarch. Dane są aktualizowane w obrębie całości, co czyni obsługę księgową prostą. Z racje na funkcjonalność (opcje sprzedaży oraz kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten stopniowi wybór najlepszą ofertę na zbytu wśród produktów tego modelu.
Dodatkowe narzędzie którym jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszystkich danych oraz materiałów dotyczących danego kontrahenta. Toż niewiarygodnie eleganckie rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego plan ten zajmuje funkcję drukowania. Wszystko to powoduje, że organizm w długim stopniu ułatwia działanie firmy czy przedsiębiorstwa i wynosi pracę przyjemniejszą.
Program Comarch ERP Optima Faktury jest znakomity szczególnie dla małych i małych firm, gdzie dział księgowy nie jest bogaty i ludziom niezbędna jest radę i odciążenie. Taką funkcję jest teraz moduł faktury­ jako magazyn do spisywania i fakturowania ułatwia pracę pracownikom oraz ogranicza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz z ich natychmiastową korektą oraz możliwością wydruku.
Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury pozwoli na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla pań fizycznych,obsługę wszystkich sprawa w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem standardowych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak i i tymi, określonymi przez użytkownika oprogramowania oraz prowadzenie rejestru usług i kontrahentów.