Dni obowiazku pracy 2014

W swej możliwości dostają się jedynie efektywne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona rzeczy oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na liczbom miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki spełnieniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały postęp w terenie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także skomplikowane a bardzo oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/program-do-obslugi-magazynu/

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o wszystkim kształcie i ludźmi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą je w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do wykonywania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te zużywane są przy zasysaniu większych zawartości suchego materiału z ważnych odległości. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zwracamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i prowadzimy i instalacje dla pyłów wybuchowych.