Drukarka fiskalna posnet blad interfejsu

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 czy z 3.00 na 2.00 – ta inna możliwość toż najpiękniejsza niespodzianka dla śpiochów, ale trochę szkodliwsza dla klientów kas finansowych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w współczesnych materiałach może żyć stworzona wyłącznie bezpośrednio po dokonaniu raportu dobowego, i przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

Zmiana czasu w nocy to możliwy plus dla kasjerów, którzy działają w porach nocnych – za dodatkowy czas pracy mają do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do odebrania. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to zawsze dobra trudność dla użytkowników kas fiskalnych, którzy posiadają w układach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana czasu w kwotach fiskalnych może stanowić zbudowana tylko po ukończeniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Ponadto w wybranych kasach fiskalnych odpowiedni do wymiany etapu jest dopiero autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co narażają kasjerów na coraz większe trudności techniczne.

Zmiana godziny w menu
Kiedy te wymogi są dla nas oczywiste, możemy podejść do operacji zmiany godziny na swej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich możliwościach i potwierdzenie zmian. Czynność obecna jest wyjątkowo dobrze przedstawiona w instrukcji obsługi, jaka stanowi dołączona do waluty fiskalnej przez producenta. Gdy będzie uważało znaczenie zdarzenie, w którym pomimo postępowania razem z obrazem w instrukcji i w/w wskazówkami operacja zmiany pory nie udała się, zalecamy jeszcze jakieś rozwiązanie: zmiana godziny o cenę niższą niż 59 minut np. 30 minut i zrobienie jeszcze raz tej czynności po upływie doby. Jak oraz wtedy nie pomoże nam doprowadzić godziny do poważnej wartości – wtedy zachęcamy do kontaktu z odpowiednim działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych są teraz mało czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie momentu w urządzeniach. W wielu przypadkach najpraktyczniejszym rozwiązaniem okaże się wprowadzenie chwilowej przestrzenie w statystyk sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni wyrazić w kontraktu z obecnym wyrozumiałość.