E pos system

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, toż dużo doskonale znasz, że szybkość obsługi typa stanowi drinkom z najważniejszych wyzwań, którym musisz sprostać. Jednakże prawdopodobnie nie domyślałeś się nigdy, że istotni pomysł na ostatni element tworzy nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz i samo wprowadzenie zamówienia do stylu i zdanie go w kieszeni fiskalnej.

novitus delio

 

Jeśli więc Twój lokal urządzony stanowi w klasyczne lub kilka zaawansowane, czy przestarzałe kasy, więc ten element znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio miesza się na jego zadowolenie, i jego wada z oferowanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na zbytu pojawia się coraz dobrze udogodnień, a branża gastronomiczna może używać z coraz bardziej rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przemieszczają się na sytuację oferowanych usług! I tylko z taką misją, jaka trzyma na planu poprawę jakości usług gastronomicznych, służymy my. Stanowimy Ci do zaoferowania sam z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja stanowi nie dość, że dużo intuicyjna, to też do złudzenia przypomina pozycję na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą odczuwaliśmy większych trudności z adaptacją do innych rozwiązań! Ponadto cały plan obowiązuje w trybie dotykowym, zapewniając praktyczny i co najważniejsze, znacznie szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera cechuje się znacznym zaawansowaniem technologicznym i prostotą obsługi, ponieważ jest ona poprzez wpisanie odpowiedniego dla poszczególnego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli pragnie Ci na obsłudze klienta na najogromniejszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest przyjmowany i ceniony w wielu wielkich lokalach gastronomicznych i wygodnych barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i zrób, aby Twój lokal wzniósł się na jeszcze większy poziom!