Elektroniczna ksiegowosc krzysztof zakrzewski

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i czytającej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, dodaje je zawsze elastyczność i możliwość obsługi. Co bardzo ważne, są one dostosowane do ważnych wzorów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najistotniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do walut prowadzących całą księgowość, jak i firm płacących się w postaci księgi przychodów i rozchodów czy na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest pełną gamę funkcji potrzebnych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle popularnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z planem nie sprawi problemów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten pomysł w zderzeniu z drugimi zapewnia znacznie większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać własne raporty i wydruki, na inny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych związek z wykorzystaniem tzw. pól własnych, bądź te rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje więcej realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były spłacone w momencie; ewidencja środków trwałych, a także wartości lekkich i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.