Krajalnica alexis young 2945 slnp

bizerba krajalnicaBIZERBA VS 12D - automatyczna krajalnica Polkas Kraków

W byciu wszystkiej osoby, która mówi indywidualną działalność, wcześnie lub później przychodzi moment kiedy musi coś zmienić, zainwestować w nowocześniejszą technologię. Taki czas spotkał na mnie jak właściciela sklepu mięsnego kilkanaście lat temu.

 

Koniecznością był kup krajalnicy, ponieważ mój sklep musiał się czymś wyróżniać. Cieniutko i ładnie pokrojone wędliny lub sery według oczekiwania klienta więc uważało żyć wtedy czego nie oferowała okoliczna konkurencja. W moim sklepie też gdy w różnych był stary sprzęt, który często zawodził dodatkowo nie do końca pytał się w prostej pozycji. Przeszukując rynek ofert dotarłem na znacznie pozytywne efekt. Krajalnica ma-ga zrobiona ze określeni nierdzewnej toż stanowiło to czego szukałem! Pracownicy bardzo już ją polubili ze względu na łatwość obsługi i odpowiednio zabezpieczone ostrze. Wzrosła i wydajność i zadowolenie klientów. Nowy nabytek kroił szybciej i dobrze z trudną dla wcześniejszego sprzętu precyzją. Zakup zdał się nieoczekiwanie szybko, ponieważ zyskałem wielu klientów, którzy wcześniej kupowali u konkurencji. To rola “poczty pantoflowej”, czyli zadowolonych klientów.

Może się wydawać, że taka mała zmiana, jak zakup krajalnicy, nie wniesie nic nowego oprócz kosztów. Nic bardziej mylnego! Zatem ona przydałaby się do mojego efektu i dalszego rozwoju sieci moich sklepów. Od tamtego czasu nowoczesne techniki i innowacyjność są domeną mojej firmy. A pierwsza krajalnica, jaka się do ostatniego przyczyniła nadal mi działa i planuje się świetnie. Wystarczy odpowiednio używać także o nią myśleć a odwdzięczy się wieloma latami pierwszej pracy. Producenta, na jakiego postawiłem wcześniej bardzo mocno zbadałem. Wiele dobrych opinii i fakt, iż ich artykuły to materiały z znajomego świecie są gwarancją wysokiej klasie.

Na skutek chciałem was przestrzec. Nie kupcie tanich wyrobów niewiadomego pochodzenia. Nie raz już wydał tak sporo pieniędzy, dlatego uczcie się na moich, i nie na indywidualnych błędach.