Krajalnica czarna

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pracę i wieloletnie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste jak również lekkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie robi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

https://www.grupa-wolff.eu/bezpieczenstwo-wybuchowe/zabezpieczenia-przeciwwybuchowe/tlumienie-wybuchu/

Materiały najwyższej jakości Krajalnica została skonstruowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i realizację maszyny. Produkty z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich moc. Inne elementy zostały zrobione z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica istnieje zarówno zaopatrzona w określoną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego tylko jak otrzymuje się on w sytuacji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.