Krajalnica do sera cena

Krajalnica do sera to narzędzie gastronomiczne używane zarówno w pozycjach restauracyjnych jak również sklepach spożywczych. W grup firmy kwalifikują się na zakup urządzenia człowieka do cięcia sera oraz wędlin. Należy ale pamiętać, że krajalnica do sera powinna mieć teflonowe ostrze zapobiegające łączeniu się plastrów sera do noża.

Gdzie spotkamy krajalnicę? Krajalnice wykorzystywane w celach gastronomicznych takich jak restauracje, firmy cateringowe, zakłady zbiorowego żywienia prezentują się bardzo większą efektywnością niż urządzenia dedykowane do publikacji w zakładzie, gdzie stosowane są sporadycznie do cięcia mniejszych liczb towarów. Elementem są hipermarkety, gdzie sery krojone są nie dopiero na żądanie klienta, lecz również oferowane w całości krojonej na obszarach samoobsługowych.

Krajalnice do sera Krajalnica do sera powinna zapewniać prostotę i efektywność pracy dzięki ostrym nożom oraz umożliwiać krojenie grawitacyjne, podczas którego gotowe plasterki kładą się w z góry określonym miejscu. Jeżeli krojony produkt uznaje żyć pakowany w końca dalszej sprzedaży możemy ustawić ilość potrzebnych plastrów, jaka będzie przenoszona przez urządzenie. Stanowi to propozycja posiadana przez dania automatyczne. Końcówkę produktu oraz możemy wygodnie kroić przebywając w niniejszym przedmiotu nasadkę dociskową dodaną do urządzenia. Zakres regulacji grubości krojonych plastrów wynosi od 0 do 28 mm. Wymiary ostrza wynoszą zwykle 250 do 300 mm. Szczególnie ważne istnieje jeszcze zapewnienie bezpieczeństwa pracy klienta oraz uniknięcie nadmiernego obciążenia pracownika, aby nie powodować nadmiernego zmęczenia spowodowanego długim czasem obsługiwania urządzenia. Krajalnice do sera w części spowodowane są z aluminium - czynniki mające relacja z owocami żywnościowymi z eloksalowanego aluminium, a podstawa z aluminium lakierowanego. Dzięki temu są one lżejsze, ale nadal zapewniają użytkownikowi stabilność podczas pracy.