Krajalnica enrico

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka marka i swoja cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest dosyć łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, oddany do krojenia przede wszystkim innego sposobu wędlin i ciała, jednakże z powodzeniem potrafi stanowić brany jeszcze do pisania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

kasy fiskalne online

Krajalnica jest bystra i bardzo precyzyjna, a stosowanie jej - w sumie bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zabezpieczone i utworzone z naprawdę trwałych, prostych w czyszczeniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek odcinek tego urządzenia, który posiada jakąś relacja z żywnością, jest skończony z faktów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz miał tegoż punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią efekty do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć urządzenie do ostatniego, by znów pracowało "jak inne".