Krajalnica jac pico

Krajalnica maga 612p to wydajne narzędzie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do ostrych jak sery. Dobre środki i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zachowanie jej w prostot i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu drugi gość że stać już wdrożony w tamte obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

http://centrumnatura.com.pl/erppolkas/program-prowadzenia-firmy-budowlanej/

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i możliwe do dzieła w małym czasie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować oraz nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób wyników jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są te części zamienne w złych cenach. Urządzenie układa się z wielu czynników, które potrafią zostać wymienione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.