Odpylacz workowy cena

urządzenia odpylająceInstalacje odpylające - TESSA - Biuro Inżynierskie

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w struktur worków filtracyjnych z pozostałych towarów również o odmiennym wymiarze oraz różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w jakim jest problem z złym powietrzem występującym w toku przemysłowym.

Bardzo modne - filtry modułowe, które stosowane są najczęściej w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dokładnie spełniają swoją pozycję i przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W naszej ofercie jesteśmy również wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy i niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z pomoce na prostą formę posiadają sporą powierzchnię filtracyjną.

Znacznie szeroka gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Więcej wiadomości o własnej możliwości można zdobyć na polskiej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są widoczne w grupie przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej firmie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, oraz w momencie zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.