Plan finansowy 2014

Comarch ERP Optima to wyjątkowo ciekawy w Polsce program stworzony dla lżejszych oraz solidniejszych korporacji z każdej dziedziny. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest łatwo wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a też doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z drugich dziedzinie i kwartałów rynku, takich jak: handel i usługi, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie posiada jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem firmy NeoNail jest przeprowadzającą międzynarodową spółką z dziedzinie stylizacji i pielęgnacji paznokci. Z powodu jej stania są blisko konsumentów, proponując im istotne i nowe produkty. Grając w prywatnej branży program Comarch Optima twierdzą, że całe transakcje ujawniają się przebiegać sprawniej.

multivac c100

Printemps jest absolutnie znaną siecią dużych sklepów, które budzą się dystrybucją produktów wiodących firm ze świata mody, towarów wygodnych oraz najdelikatniejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście zostawiły w rękach firmy Comarch zadanie przebudowy swojego organizmu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej spisuje się w potrzeby oraz wymagania firmy Printemps i będzie zazwyczaj przy niej w nowych etapach rozwoju.

Oferta firmy Kontri.pl to wielki asortyment bielizny, jak i odzieży i owoców pończoszniczych. Dzięki zastosowaniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet obsługiwanych stanowi w styl automatyczny, i samymi osobami, które mają start w działalności zamówienia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to firma z Włoch oferująca odzież dla lalek a ludzi. Wraz z bardzo szybkim rozwojem sieci, firma rozpoczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Wystawili na układ Comarch Optima.