Profesjonalne tlumaczenie na angielski

Mini-Market Insoft jest zatem pomysł kasowy przygotowany dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w składach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, i inne funkcje są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Baz oraz Mini-Market Insoft w sklepach to rozwiązania zrobione z opinią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź realizujących pracę w kształtu franczyzowym. W takim programie rolę punktu głównego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formy mamy szansa automatycznego czerpania spośród ludziach składników oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wybiera system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może być polecany na urządzeniach dotykowych. Efekty potrafią stanowić określone także potrafią być dodane ich parametry, można poświęcić im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rad i kontrolowaniu poprawności dostaw w handlu przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz mnóstwo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i punktach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System zezwala na podgląd stanów towarów w porządku rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co umożliwia na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na bok, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy były zbyty, ile pieniędzy uważa się widzieć w kwotach w którymkolwiek ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.