Program baza firm

Program symfonia handel kojarzony istnieje w sprzedaży. Najczęściej użytkowany istnieje w lekkich oraz małych firmach. Program porusza się i pełną ewidencją stanów magazynowych. Pozwala na wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program obcuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze części programu Program mieszka w dwóch grupach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a także współpracuje z bankami. Symfonia handel stosowany jest w dalekiego sposobu firmach handlowych oraz usługowych. Oprogramowanie pozwoli na stworzenie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy stwierdzić sposób i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z planem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego usługi możemy liczyć raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i trwania dostaw.

Program pozwala na sprawne przeprowadzanie inwentaryzacji. Widoczna jest więcej funkcja przyśpieszonego wystawiania tekstów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie ułatwia książkę z bazą kontrahentów. Człowiek ma możliwość uzupełniania i edycję bazy kontrahentów. Klienci potrafią być szukani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia jest swój interfejs (wygląda ładnie także jest prosty w obsłudze). Dzięki temu produkcja z układem jest błyskawiczna i sprawna. Program symfonia handel prawdopodobnie istnieć konsumowany w firmach, które nie są nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Dużym plusem programu symfonia handel jest szybka nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych szkoleń i kosztów.