Program dla malych firm

PC Market firmy Insoft toż zwłaszcza podatny program, zarówno dla młodszego sklepu kiedy także dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny stanowi w terenie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wartość rozwoju firmy można ustawiać ją o inne elementy. PC Market jest otwartym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez naszych użytkowników. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimkolwiek momencie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci to wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najmniejsze ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile bierze Ciż jeszcze wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program opisze jaką część pieniędzy zawierasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić masa momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz spośród pomocy kolektorów informacji. Samodzielnie i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki pomocy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najciekawszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Lekki i nietrudny w obsłudze, w nieświadom rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest prosty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią dostępnych na placu urządzeń fiskalnych, a ponadto każdego rodzaju sprzętem, który można zaobserwować w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.