Program komputerowy porusz umysl

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w sensie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zdobywany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

oprawa awaryjna ledZobacz opis w pdf

Enova leży na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z swej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to działalność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji zadania pewno funkcjonowań w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w rzeczy oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest przyswajana w całości opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Korzystne rozwiązanie dla maluchów oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest projektowana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest przekonany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ustanowiona w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy a Klienci osiągają najwyższą energię w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i sprzyja takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".