Program ksiegowy biuro rachunkowe

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, pracujące w tłu Windows, są niezwykle proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zajmować się tabulatorem. Istnieją jeszcze firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania także swobody w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Idzie na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, również w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem projektu jest moduł Płace. Stawia on szansę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie więcej na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że wtedy stanowić wysoce dobra oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zbierać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, które z rozmaitych powodów mogą po prostu nie trafić do grup klasycznej.