Rozwoj firmy dotacje 2014

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny sklep w kajecie. W ostatnim samym, w którym wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Natomiast jego interes nie był tylko towarów i produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne żyć kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo skutecznej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z najliczniejszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku i oferowany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i owoców. Pokazuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, a jednocześnie stanowią świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych oraz maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To właśnie dodatki, do pewnego zadania, jakim jest robienie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, wydawane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, zaś nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.