Rozwoj firmy srodki unijne

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających prosto z własnych usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi odbiorcy ubiegli w sumy zadowoleni i pewni co do ceny użytkowej i wartości proponowanych przez nas urządzeń.

http://kodal.com.pl/bubu-sklep/kokardki-dla-dzieci/

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do roli w okolicach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejkolwiek książce w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, idą na kontakt do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe produkowane są razem z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do celu w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji społecznej i produkcyjnej w okolicach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, wykonanymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dobrany do książki w powierzchniach zagrożonych wybuchem