Rozwoj kariery w firmie

Na placu pracy bezustannie są zmiany, które dla dużo osób zatrzymują się powodem do większego zainteresowania w świadome planowanie własnej kariery. Szkolenia kadr stanowią dobrą formę na badanie zgody z poszczególnej branże i rozwój nauki z pewnego zakresu. Zainwestowanie czasu a pieniędzy w przygotowywanie jest wydatkiem opłacalnym, ponieważ korzyści płynące z samodoskonalenia siebie przesuwają się na przypadki w sztuki. Intencjonalne kształtowanie ścieżki stałej i uzyskiwanie nowych umiejętności to i gwarancja rozwoju. A jeszcze obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie zysków z wykonywania dobrej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych
Pracodawcy doskonale zdają sobie przygodę z potrzeby kształcenia, dlatego oferują naszym pracownikom start w szkoleniach kadr. W bieżącym czasie dużą popularnością cieszą się tzw. portale szkoleniowe, których ćwiczeniem jest wspomaganie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Istnieje wtedy forma szkolenia kadr polegająca na zastosowaniu mechaniki gier komputerowych. Rozwija się odruchy behawioralne wszystkich w planu zwiększenia motywacji i zainteresowania w dany projekt. Grywalizacja, zwana też gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to technologia oparta na wzbudzaniu satysfakcji z wykonywania obowiązków zawodowych. Stanowi ona porównywalna z doświadczeniami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas wykonywania w sztuki fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Muzyka i rywalizacja
Wzmaganie atmosfery rywalizacji i wymianie w tłu pracy jest zachęcaniu do stosowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów sztuka i wojna nie jest przypadkowa, gdyż zastosowanie mechaniki znanej jeszcze z gier komputerowych do produkcji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na badaj fabułę gry. Autor projektu wykonywa zadania i wyzwania dla indywidualnych uczestników lub zespołów, a wzrost w ich wchodzeniu miany jest za pośrednictwem paska postępu. Wraz z osiąganymi sukcesami, wzrasta również poziom trudności, zaś walczące ze sobą grupy mogą chodzić na jakim poziomie są pozostałe zespoły lub osoby. Przydatne są również rozmaite rankingi, artykuły w twarzy wirtualnej waluty tudzież systemy nagradzania mające stymulować apetyt na osiągnięcie.