Salatka extra

http://www.mikroskopy.pl/mikroskopia

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych również nie tylko polskich potraw. Ważna je sprawiać praktycznie z dowolnego warzywa, wymieszanego z nieznajomymi w podobnych proporcjach i dobrze doprawionego. Nic to dziwnego, że nie wyobrażamy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, jednak jest więcej prawdziwą bombą witaminową, niezbędną do zachowania naszego ciała w ciekawej kondycji.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy uzyskać w biznesach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W moc przypadkach jednak dobrze bardziej lubią samodzielnie komponowane surówki, a samym ich brakiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To dlatego w jakimkolwiek domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To małe urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w każdej kuchni. Jest wyposażone w wygodny pojemnik, do którego wrzucamy obrane warzywa w sum, lub ewentualnie pokrojone w krótsze fragmenty. Doskonałej jakości rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to zwyczaj na to, jak przygotować pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie parę sekund. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakiekolwiek inne warzywa w takiej kombinacji, jaką wysoce chcemy, i włączymy urządzenie, i po kilku sekundach możemy wyjąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Natomiast toż wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko i oczywiście. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która potrzebuje o tym, by jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a której nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które oszczędza nasz czas, i przekonuje do tego, by jeść jeszcze więcej surowych, świeżo siekanych warzyw!