Sklep miesny zubr poznan

Wizytówką sklepu mięsnego, czy same sklepu cieszącego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty przyciągają do zakupów, a jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Stanowią toż tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które zostały urządzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i wyposażona jest w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Idealnie nadaje się do krojenia takich artykułów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Zaś w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a ponadto możliwość zapisu sposobu ich produkowania w strukturze programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego materiału do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została skonstruowana z najdoskonalszej klasie materiałów, a właśnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na dostosowanie rzeczy do właściwego produktu. Dodatkowo wyposażona istnieje w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.