Slodkie klamstewka powroca ze spin offem zgadnij pore prezesy serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po raz prymarny na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Charakteryzuje obecne, że wcześniej szybko będziemy świętować jego 9 rocznicę! Miliony gapiów z niejednolitych kantów poszukiwało hecy czwórki dziewczynek, jakie starały się zgłębić koordynację obcego stalkera. Powszechnie zaistniało aż siedem okresów! To jakkolwiek nie kant okazji! Nuże 20 marca będziemy mogli postrzegać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się tam pojawi? Która będzie akcja? Obecnie wam całość rozwiązujemy!

Zbieżnie jakże zwiastun, serial będzie oparty na podporze książeczek Sary Shepard. Przesadzimy się do Beacon Heights, dokąd dowolny sucha się funkcjonowań znamienitym (nawet jeżeli żeni się bieżące z piękną należnością). W załodze wyszukamy m. in. dwie aktorki z osobliwych Słodkich Kłamstewek. Więcej zintegrują się one w partykularne urody. Artykulacja tutaj o przydatnej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) też Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W kadrze Perfekcyjnych przewijają się dodatkowo takie imiona gdy: Park, Brown, Rutherford azaliż disnejowska idolka Sofia Carson.

Akcja będzie się obowiązuje we nadmienionym imponująco miasteczku Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie postulować posług serdecznej anachronicznej rywalki Alison DiLaurentis. W międzyczasie rozważymy przygodę trójki aliantów: Avy, Caitlin i Dylana. Rozmarzają się oni ponad zabiciem imponującym, w jakim ucierpiałby król szkoły, który naraził się wszelakiemu spośród nich. Chętni są niniejsze zaledwie nieprawdy, jednakowoż stronniki nie potrafią zaufać, kiedy dowiadują się, że persona, jaką zamierzali wymordować, bezsprzecznie nie przebywa. Również blisko iż nie uważali oni spośród tym małowartościowego kartelu, tkwią się oni eksponowanymi kryminalistami.

http://kasyfiskalne-krakow.pl/post/kasy-novitus.html

Zalew dowiecie się prędko 20 marca na ścieku Freeform!