Urzadzenia agd w domu i w sklepie

W poprzednim naszym ustroju politycznym jednym ze znanych i chętnie używanych haseł było stwierdzenie, że technika wkracza do chat. Bez techniki w życiu codziennym już nikt nie umie się obejść. Może jeszcze babcie z tego najstarszego pokolenia zapytują natrętnie: “A po co ci kolejna maszyna w kuchni, nie możesz sera zetrzeć na tartce, a chleba ukroić nożem? Mogę ci go naostrzyć, jak nie potrafisz.”

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-optima/ibard24/


Wtedy cierpliwa córka, synowa lub wnuczka odpowie zgodnie z prawdą: “Ależ mamo / babciu, to nie jest jakaś kolejna maszyna, to krajalnica służy do krojenia wszelkiego rodzaju żywności, nie tylko chleba!” I oczywiście ma rację. Można pokroić nią również wszelkiego rodzaju wędliny, nawet twarde, ser, a także warzywa i owoce. I w dodatku na różnej grubości plasterki. Wielka szkoda tylko, że nie obiera owoców.
Każda szanująca się pani domu używa w swojej kuchni różnego rodzaju sprzętów AGD. Czasami już brakuje miejsca na kuchennym blacie i trzeba zdecydować, co można zostawić na wierzchu, a które urządzenia schować do szaf.
Kolejny problem z elektroniką i techniką w kuchni, to niebezpieczeństwo, jakie może zagrażać niedoświadczonym a ciekawskim dzieciom. Całe szczęście, że większość producentów sprzętu AGD wyposaża swoje urządzenia w zabezpieczenia przed dziećmi, ale również z myślą o nieuważnych, zaspanych użytkownikach oraz wszystkich, którym nie chce się czytać instrukcji. Są to między innymi osłony na noże, brak możliwości czyszczenia części robotów, jeśli istnieje zagrożenie, że maszyna może zacząć działać itp.
Jako że krajalnica maga 612p służy do krojenia wszelkiego rodzaju żywności, niezawodnie znajdzie zastosowanie w każdym sklepie spożywczym. Tam przeszkolona pod względem użytkowania urządzenia kadra przez cały dzień wykorzystuje dobrodziejstwa nowoczesnej technologii.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl