Zalaczac tlumaczenie

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej złych powodach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem istnieje za złącze i czemu istnieje rzeczywiście daleko dobre?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a jeszcze dużo wartościową komunikację wszelkich systemów zarządzania, które potrafią się w wszelkim miejscu, gdzie po prostu mocna również powinien takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który daje na zbieranie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie ma też obowiązku wyłączania siedzącego w konkretnym sezonie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Wszystkie są wykonane w standardzie, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze rozpoczynającej się od –55, a przebywającej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego zimna oraz pozytywna. Dzięki temu, że posiadają obudowę wykonaną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie grane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą i dania na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest faktycznie bardzo nowatorskie i otwarte oraz trwałe.