Zaplodnienie pozaustrojowe temat nadal aktualny

Pacjentka zaliczająca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego jest szansa skorzystania z obecnych ofert jakie daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które doskonale przewidują na pozyskanie ciąży. Stanowią one zawsze monitorowane przez zespół i z frontu do końca bycia procedury pozostają w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co chwila sekund pobiera obraz zarodka, a wtedy z kilkuset zdjęć tworzy film przedstawiający jego wzrost, jaki stanowi przekazywany również pacjentom. Film ten powoduje informacji, których otrzymanie przy tradycyjnych drogach jest łatwo niemożliwe.
Jakie są zalety systemu?
Wspiera on nie tylko rozwój startów w gronie o minimalnych zakłóceniach, ale także powoduje, że zarodki mają niezwykle wyższą nadzieję na implantację. Dzięki bardzo istotnej ocenie rozwoju danego zarodka z głównych kilku dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) kupi na dużą ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego wzroście.
Najistotniejszym składnikiem tego sposobu jest bezpieczeństwo zarodków. Staną one cały godzina w tłu miłym i pozbawionym światła, dokładnie tak, jakby spotykały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz są pod ciągłą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego naprawdę się dzieje? Otóż system umożliwia śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po wybór odpowiednich zarodków do embriotransferu. Jeśli myślisz się czy system primo vision stanowi dla Ciebie dobrzy powinnaś nie być do niego żadnych zastrzeżeń. Ta metoda ma możliwość pomocy każdej pacjentce przystępującej do procedury in vitro. Potrafi on jeszcze zmniejszyć ryzyko poronienia oraz nastąpienia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co więcej, jest wyjątkowo skutecznym lekarstwem dla par, jakie mają teraz za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a jeszcze kobiet starszych, jakie nie mogą już zajść w ciążę. Organizm do codziennego monitorowania początku toż opcję korygowania powodów ich wzroście oraz ograniczenie do minimum stresu dla rodziców.

posnet neo