Zintegrowane moduly programowe usprawniaja zarzadzanie firma

Podstawą prawidłowego działania firmy w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Umożliwiają one wspomaganie takich działów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie produkcją i magazynowanie. Systemy erp dzielą się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej działalności. Moduł:
– Płace i Kadry umożliwia import i eksport baz danych do Excela. Pozwala na tworzenie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co przekłada się na możliwość szybkiej i gruntownej analizy. Moduł Kadry pozwala na szybki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W prosty sposób generowane są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i magazynowanie pozwala na tworzenie dokumentów niezbędnych na każdym etapie w procesach firmowych jak przyjmowanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez odbiorcę oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest kompatybilny z modułem Fakturowanie,
– Detal stworzony został z myślą o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi i centralną bazą danych. Obsługuje wiele rodzajów drukarek fiskalnych, w trybie off-line i on-line. Pozwala na obsługę kodów wagowych i drukowanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw pracownikom do obsługi stanowisk w zależności od pełnionej funkcji.

Wszystkie moduły cechuje łatwość obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z pozostałymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie ułatwiające zarządzanie firmą.