Znajomosc ustawy o drogach publicznych wraz z aktami wykonawczymi

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zazwyczaj posiadamy już o nim jedne wiedze oraz wyrobione zdanie. A jako wtedy chodzi z wszelkim kolejnym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się trafić do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe pułapki i wbijamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub nowego przewodnictwa. Zbieramy świadomość oraz krok po kroku, staramy się wprowadzać ją w życie. Bardzo drogi etap. Rzucamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną umiejętność a z momentu do czasu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy często te jedyne błędy, nabieramy poznania oraz przeskakujemy na dodatkowy etap. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w sprawność i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w aktualnym etapie idzie jak po maśle. Nasza nauka jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również wspaniałą radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas jest. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga nadal nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauce w doskonałej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niezwiązane z bliskimi zdolnościami. Procesy, których nie miesza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne również te zwykłe też. Również jako od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest niewątpliwie to, że możemy oczekiwać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest jeszcze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek przechodzą na pamięci, dowiemy się, biorąc organizm w mienie również wykorzystując go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.